RÁJEC-JESTŘEBÍ - VILÉMOVICE 4:1 (2:0)

13.04.2016 00:13

  V neděli 10.4. jsme zajížděli k dalšímu utkání I.B třídy a to do Rájce ,který jsme na jaře prokazuje dobrou formu a tak jsme očekávali těžký zápas.Úvod zápasu vyšel lépe domácím a hned v 5.minutě vyslali pohotovou střelu ,se kterou si poradil gólman Kyzlink.Domácí pokračovali v náporu a my se spíše bránili .V naší ojedinělé šanci se objevil Švihálek.Běžela minuta 20.a domácí perfektně sehranou akcí dostali míč před naši branku ,kde pohotově zakončil Macháček 1:0.O dvě minuty později se po našem zaváhání dostal do úniku Macháček obešel i Kyzlinka a do prázdné branky se zakončením neměl problém 2:0.V minutě 29 se dostal do úniku znovu Macháček ,ale střelu mířící do branky na poslední chvíli vykopl Maška.Běžela minuta 35.  a z přímého kopu to zkoušel Korytář mířil však vedle domácí branky.Do konce poločasu dál domácí pokračovali v náporu a tak si odnášeli do šaten dvoubrankový náskok.Ve druhém poločase jsme chtěli být aktivnější a zvrátit průběh utkání ,domácí však stále hrozili  a v minutě 48. střílel těsně nad  opět Macháček. V minutě 50.domácím perfektně vyšel nacvičený signál z přímého kopu a Opatřil zblízka zvýšil už na 3:0.Běžela minuta 54  Kučera vyslal do úniku Švihálka jeho střelu zastavila tyč ,ale míč do branky  pohotově vrátil Korytář 3:1 .Domácí byli dál nebezpeční, my jsme se snažili kontrovat z rychlých protiútoků .V minutě 74 se do úniku dostal Švihálek  gólman domácích však skvěle zasáhl a míč vyrazil.Definitivní uklidnění pro domácí přinesla minuta 81.kdy po levé straně unikl Kunc a předložil lahůdkovou přihrávku Macháčkovi,který dal na konečných 4:1.Domácí si pak už konec utkání pohlídali a zaslouženě vyhráli.

SESTAVA: Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Maška  Josef "K",Blažek Ondřej,Urbánek Marek - Eliáš Lumír,Duchovný Robin,Opletal Petr,Korytář Jan - Švihálek Martin ,Štrajt Petr.
ŽK: 11.minuta Opletal Petr(úmyslné zakopnutí míče) 
      48.minuta Kučera Martin (faul)               
      52.minuta Duchovný Robin (faul) 
      71.minuta Štrajt Petr (faul)