PŘÍCHODY A ODCHODY HRÁČU PŘED NOVOU SEZONOU.

20.03.2023 11:56

 

           Po ne moc povedené podzimní části, kde jsme obsadili jako nováček  1.A třídy 12. místo, pouhý bod od sestupové příčky , chceme v jarní části co nejdříve opustit sestupové pásmo a zachránit se v této soutěži . Je fakt že se nám nepodařilo udržet v kádru našeho nejlepšího střelce podzimu Tomáše Crhonka , kterého nám v jarní části Vysočany - Šošůvka již neuvolnily i když samotný hráč by rád zůstal .Dále se nám v jarní části nepředstaví Tomáš Polách junior , který přestoupil do TJ Rajhradice . Oběma hráčům patří velké poděkování a přejeme jim, ať se jim v nových týmech daří . V jarní části neuvidíme i Robina Duchovného , který se z jarní části omluvil z rodinných a pracovních důvodů . Do Rudice jsme na vratný přestup uvolnili Lukáše Kučeru , Filipa Urbánka a Michala Kašpárka . Dále jsme na vratný přestup pustili do Lipovce brankáře Jirku Urbánka . Nutno také zmínit , že Tomáš Polách senior u nás i na dále zůstává ,ale i z důvodů zdravotních a pracovních nám pomůže jen v některých zápasech .

     Co se týká nových hráčů v našem týmu , dá se říci ,že se nám podařilo sehnat kvalitní náhradu za odchozí hráče . Jako velmi dobrého střelce se nám podařilo ze SK Sokol Lipovec po složitých jednáních dovést Ríšu Sedláka. Další nový hráč je opět mladíček do našeho týmu Vašek Koutný , který k nám přestoupil ze Sokola Ústí (1.B. třída Olomoucký kraj). Z vratného přestupu se k nám po půl roce vrátil z Řečkovic Lukáš Mareš .

             V roli hrajícího trenéra bude i nadále působit Patrik Siegl .