PŘÍCHODY A ODCHODY HRÁČU PŘED NOVOU SEZONOU.

15.08.2022 10:37

                             PŘÍCHODY A ODCHODY HRÁČŮ 

       Po krátké letní přestávce  se nám rozjíždí nová sezona , pro nás úplně něco nového poněvadž jsme jako nováčci v 1.A třídě a nutno zdůraznit že jsme tak vysoko nikdy nehráli . Zejména z tohoto důvodu jsme rádi ,že se nám podařilo udržet všechny hráče a do jiného týmu přestoupil pouze Petr Švancara , který toto avizoval už v zimní přestávce . Je to pro nás velká ztráta ,zejména co se týká ofenzívy  o čemž svědčí fakt , že za nás odehrál 28. zápasů ,ve kterých vstřelil 27.branek a měl neskutečných 35 .asistencí . Navíc se o nás zmiňoval v tisku , televizi atd ., na základě čehož hodně lidí  zajímající se o fotbal ví , kde jsou Vilémovice a co hrají . Za to mu patří obrovské poděkování a přejeme mu ,aby se jemu i týmu Sokol Střelice , kam Švanci přestoupil dařilo stejně tak dobře jako u nás . Dále se s námi rozloučil Petr Mikšovský ,který se přestěhoval do Slavkova ,ale v současné době je stále naším hráčem . Také Robin Duchovný se na podzimní část sezony omluvil , jednak z rodinných důvodů a dále i z pracovních . Doufáme ,že na jaře už zase naskočí do týmu a posílí nás .              Velice důležité je u nás zůstává i hrající trenér Patrik Siegl .                                                                                                                                       Co se týká nových hráčů v našem týmu ,dá s říci ,že jsme byli vcelku úspěšní a podařilo se nám sehnat kvalitní a ve většině případů i velice mladé hráče . Je potřeba zdůraznit ,že jsou většinou z okresu Blansko ,což je velice veliký úspěch ,poněvadž v našem okresu nejsou skoro žádní hráči a víme o několika oddílech ,kterým se nepodařilo do svých týmů nikoho získat .

ODEŠLI :    Švancara Petr    -   FK Střelice 

                    Kučera Lukáš , Urbánek Filip, Kašpárek Michal   -  vratný přestup TJ Sokol Rudice

                    Mareš Lukáš      -  vratný přestup  SK  Řečkovice    

PŘIŠLI :      Školař Ondřej     -    Lipovec

                    Dinga Dominik   -   TJ Sloup  ( vratný přestup )

                    Kubín Jan          -    TJ Sokol Svitávka   ( vratný přestup ) 

                    Crhonek Tomáš  -    FK Vysočany - Šošůvka ( vratný přestup )

                    Maška David      -     SK  Olympia Ráječko  ( vratný přestup )

  

 Ještě jednáme ohledně jednoho hráče .