Předsedou OFS v Blansku zůstává Vladimír Kristýn.

18.03.2021 12:25

 

Podpořili ho všichni. Staronovým předsedou Okresního fotbalového svazu Blansko se stal Vladimír Kristýn. Advokát, který stojí také v čele Jihomoravského krajského fotbalového svazu, neměl v Blansku protikandidáta.

Už v prvním kole ho volilo všech 34 delegátů, z účasti se omluvily pouze čtyři kluby – Lažánky, Olomučany, Sloup a Voděrady.

Do výkonného výboru Okresního fotbalového svazu Blansko volili delegáti šest členů z deseti kandidátů navržených kluby. Už po prvním kole bylo jasno.

V nastávajícím čtyřletém volebním období bude výbor pracovat ve složení: Jaroslav Čechman, Jaroslav Grégr, Jaromír Janíček, Marcel Mokrý, Milan Strya a Stanislav Šindelka.

Do revizní komise svaz volil tři členy a kluby navrhly také tři kandidáty, kteří už v prvním kole obdrželi nadpoloviční většinu hlasů. Předsedou se stal Jiří Němec a členy revizní komise Petr Horák s Radkem Mánkem.