POHÁR: VILÉMOVICE - SLOVAN BRNO 2:6 (0:2)

02.08.2017 19:57
   První soutěžní utkání v nové sezoně jsme v neděli 30.7.odehráli se Slovanem Brno v  rámci předkola poháru krajského fotbalového svazu.    
                        Utkání jsme začali lépe my a hned v 3 minutě unikl Zmeko na jeho křížnou přihrávku si naběhl Polus ,ale jeho tvrdou střelu brankář hostů vyrazil.Běžela minuta 8 a po faulu v našem pokutovém území hosté zahrávali pokutový kop ,který neproměnili.My jsme odpověděli šancí  Zmeka ,který míč předložil do běhu Kašpárkovi,jeho střela však orazítkovala tyč a následná dorážka Zmeka šla nad.V minutě 31.hosté rozehráli pohlednou akci na jejímž konci byl Konečný a hlavou rozvlnil poprvé síť naší branky 0:1.Neuplynula ani minuta a po naší chybě hostující Šmýd tečovanou střelou překonal Urbánka po druhé 0:2.V závěru první půle měli hosté dvě šance ,ale naštěstí pro nás je nevyužili.Do kabin jsme tedy šli za pro nás nepříznivého stavu.
           Druhá půle začala střelou Kučery,který orazítkovala břevno hostující branky.Běžela minuta 62.po naší chybě se dostal k míči hostující Šmýd a dal už 0:3.My jsme kontrovali šancí Zmeka,ale jeho střela šla do tyče.V minutě 66.hosté vystihli naši rozehrávku a Bureš zvýšil na 0:4.O chvíli později a to v minutě 69.snížil po přesné přihrávce Zmeka Kašpárek 1:4.V minutě 78.hosté znovu po hezké akci na jejímž konci byl Inwald dali už na 1:5.O tři minuty později ještě snížil střelou k tyči Kučera 2:5.Konečnou podobu výsledku dal z přímého kopu v minutě 87.hostující Koubek .Hosté zaslouženě vyhráli a postoupili do dalšího kola poháru.
 
SESTAVA:Urbánek Jiří - Vašíček Luboš "K",Randula Radek,Kasálek Martin,Duchovný Robin - Kučera Martin,Polus Jiří,Opletal Petr,Urbánek Filip - Kašpárek Michal,Zmeko Ondřej.                          
 
STŘÍDÁNÍ: 46 minuta. Korytář Jan za Radka Randulu
                    77.minuta   Kopřiva František za Filipa Urbánka
                    87.minuta Kučera Lukáš za Michala Kašpárka