OLOMUČANY - VILÉMOVICE 2:4 (1:0)

17.10.2014 06:34

V neděli 12.10 pokračoval okresní přebor dalším kolem a my jsme jeli na hřiště do Olomučan ,které mají v podzimní části dobrou výkonnost a tak jsme čekali tuhý boj.
Začátek zápasu se nesl plně v režii domácích ,kteří si vypracovali dost příležitostí a dokonce v minutě 12 nastřelili po dobré kombinační akci tyč .My jsme kontrovali šancí Vorlického ml ,ten však neproměnil.Domácí nám dále zle zatápěli a my ne a ne se z jejich tlaku vymanit .V minutě 20 si domácí vytvořili další příležitost ,naštěstí Urbánek byl na místě a střelu vyrazil na roh.V minutě 35.se do míče parádně opřel z 35 metrů domácí Klíma a vymetl tvrdou a hlavně přesnou střelou pravý horní růžek naší branky 1:0.My jsme se k dalším šancím dostali až k závěru půle ,ale jak Marošiho střela tak dorážka Filipa Urbánka ke gólu nevedla.Domácí byli v lepší a vedli v prvním poločase zcela zaslouženě.
Druhý poločas začal přímým kopem domácích ,ale střela šla těsně mimo.Postupně jsme hru vyrovnali a snažili jsme se vyrovnat také skóre ,to se nám povedlo v minutě 58. Vorlický st vystihl špatnou přihrávku domácích a tváří v tvář brankáři nezaváhal a střelou tyči srovnal na 1:1.Domácí se ale nevzdávali a hned vzápětí se ocitli v dobré příležitosti ,ale neproměnili.V minutě 63 šel míč po ose Eliáš - Pernica -Vorlický st - Vorlický ml avšak jeho střelu gólman vyrazil.Běžela minuta 68 Eliáš poslal dlouhý pas na Vorlického st u míče však byl dříve domácí hráč , ale atakován Vorlickým st nezvládl odkop a poslal jej do branky a my vedli 1:2.Postupně jsme přebírali otěže utkání i když domácí nepřestávali být nebezpeční a po rohu hlavičkovali těsně vedle. V minutě 74 zahrával roh Maroši na něj nejvýše vyskočil Pernica a hlavou mířil přesně a zvýšil na 1:3.V 76.minutě domácí vhazovali aut na pravé straně hřiště ,míč byl několikrát tečován a k našemu překvapení skončil v brance 2:3.Definitivní podobu výsledku dal v 84 minutě Vašák ,který zužitkoval přihrávku Vorlického st a střelou k tyči pečetil naši výhru na 2.4.V druhé půli jsme byli aktivnější a tak jsme si odvezli cenné vítězství.
SESTAVA :Urbánek Jiří - Vašíček Luboš "K" , Vorlický Jiří st,Urbánek Marek - Kašpárek Michal,Maroši Jan,Vašák Miloš,Urbánek Filip -Vorlický Jiří ml,Korytář Jan,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ :50. minuta Eliáš Lumír za Filipa Urbánka
                78 .minuta Stupka Jakub za Michala Kašpárka
ŽK :40 .minuta Korytář Jan (ruka)
      65 .minuta Vašák Miloš (faul)