OLOMUČANY B - -VILÉMOVICE B 2:1 (2:0)

06.06.2012 07:12

                 Proti Olomučanům jsme chtěli pozorně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků,než jsme se,ale rozkoukali prohrávali jsme z velmi přísně nařízené penalty.Hra se nám moc nedařila a domácí nás ve středu pole přehrávali a tak přišel trest v podobě druhé branky a ještě se zranil při pokusu o střelu Pavel Kratochvíl,kterého nahradil Luboš Vašíček. poločas tedy skončil pro nás nepříznivě 2:0.
               Do druhé půle jsme nastoupili úplně jinak s důrazem , zlepšenou kombinací, pohybem a častější střelbou . Důkazem toho byla hlavička Vašíčka do tyče a o deset minut později snížil střelou z hranice pokutového území na rozdíl jedné branky Pepa Zouhar.Dál jsme pokračovali ve zlepšené hře nebezpečně stříleli Kučera Radek a dvakrát Krejčí.Vyrovnat se nám však nepodařilo a tak jsme prohráli 2:1.

SESTAVA: Kopřiva Šimon- Kopřiva František,Kučera Radek,Zouhar Roman,Flek Jan-Skalický Stanislav,Kratochvíl Pavel, Zouhar Josef,Krejčí Jiří- Kučera Milan,Ševčík Michal
STŘÍDÁNÍ: Luboš Vašíček za Pavla Kratochvíla
ŽLUTÉ KARTY: Kučera Radek, Zouhar Roman
ČERVENÉ KARTY :Kučera Radek