OLEŠNICE - VILÉMOVICE 2:2 (1:1)

17.06.2015 23:10

Branky:Maroši,Pernica.

 V neděli 15.6. jsme v předposledním kole okresního přeboru zajížděli do Olešnice ,kde se snadno nevyhrává ,přesto jsme chtěli vyhrát a potvrdit výkon z minulého týdne.

            Úvod zápasu vyšel lépe domácím,kteří začali pěkně od podlahy a dobrými kombinačními akcemi se dostávali do šancí a my měli plné ruce i nohy práce z jejich likvidací.Domácím jako by ani nevadilo velké vedro a pořád přikládali pod kotel,ale  postupem času se nám podařilo hru  vyrovnat a dostali jsme se také do šancí.V minutě 22. si míč postavil Maroši a z přímého kopu pořádně protáhl domácího brankáře.Běžela minuta 28.Vorlický potáhl míč po pravé straně a naservíroval ho rozběhnutému Marošimu ,který míč přesnou střelou uklidil k pravé tyči 0:1.Neuběhla snad ani minuta a po naší chybě se dostal k míči domácí  Hořínek a  z hranice pokutového území ho napálil  nekompromisně pod břevno a srovnal na 1 :1.Do konce poločasu byli domácí aktivnější a jejich šance nebezpečnější ,ale skóre už se neměnilo.
      Začátek druhé půle se lépe vydařil Olešnici a v minutě 50 se do uniku dostal útočník domácích , byl zastaven jen za cenu faulu a následný přímý kop šel jen těsně nad.Hra se postupně vyrovnala a v minutě 58.Vorlický zatáhl míč po pravé straně,na jeho centr si naskočil Pernica a přesnou hlavičkou nás poslal do vedení 2:1.Běžela minuta 61.Fiala zahrával přímý kop,gólman domácích míč  vyrazil a následnou dorážkou trefil Pernica pouze tyč.O minutu později Maroši zahrával roh k hlavičce se dostal Fiala ,mířil ale těsně mimo.Domácí  kontrovali přímým kopem ,který šel těsně nad.V minutě 66.jsme opět zaváhali při bránění a k míči se dostal domácí Vrzal a přesnou střelou srovnal stav na 2:2.Nastal boj kdo z koho a obě mužstva si vytvořila několik šancí , avšak ke gólovému efektu to nevedlo.V samotném závěru měli domácí jednu stoprocentní ,ale Kyzlink situaci pohlídal a tak se obě mužstva rozešla smírně.
 
SESTAVA :Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Školař Ondřej,Fiala Jiří,Vašíček Luboš - Eliáš Lumír "K" ,Maroši Jan,Duchovný Robin,Korytář Jan - Vorlický Jiří,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ :87. minuta  Vašák Miloš za Jana Korytáře
ŽK: 50.minuta Vašíček Luboš (faul)