MEDLÁNKY - VILÉMOVICE 1:0 (0:0)

15.05.2016 14:26

V sobotu pokračovala dalšími zápasy I.B třída a my v silně okleštěné sestavě zajížděli na hřiště aktuálně třetího týmu tabulky do Medlánek.

        Úvod zápasu vyšel lépe  domácím ,kteří se ocitli ve dvou velmi dobrých příležitostech,při té první mířili domácí nad a při té druhé odkopl před  dobíhajícím útočníkem na poslední chvíli míč Maška.V minutě 10 se proti parádní střele domácích blýskl skvělým zákrokem Kyzlink a míč směřující do šibenice vytáhl na roh.Po těchto akcích  jsme se osmělili i my a Švihálek to zkoušel z přímého kopu ovšem neuspěl.V minutě 30  byl faulován před pokutovým územím  Švihálek ,sám se ujal zahrávání přímého kopu,ale ani nadvakrát se mu nepovedlo překonat brankáře domácích.Běžela minuta 36 a v našem pokutovém území zlikvidoval  dvě šance domácích skvělými zákroky Kyzlink.Těsně  před koncem první půle Korytář vystihl rozehrávku domácích,předal Pernicovi,který míč  míč poslal na rozběhnutého Švihálka , ale  jeho střela pouze olízla břevno domácí branky.Poločas tedy skončil smírně.  
             Druhá půle začala lépe pro nás  a hned v jejím úvodu se po přihrávce Pernici ocitl v dobré šanci Vašíček ,ale přehodit brankáře domácích se mu k naší smůle nepovedlo.Domácí se dostali do velmi dobré šance,ale Kyzlink byl na místě.V minutě 65 se prokličkoval  až před brankáře Švihálek ,ale jeho střelu brankář domácích vyrazil.Běžela minuta 67. a domácí udělali v našem pokutovém území pořádný průvan ,ale Kyzlink ve spolupráci s  Kučerou a Blažkem  šanci zmařili.Domácí svůj tlak zúročili v minutě 75 a po zmatku v naší šestnáctce přízemní střelou  poslal domácí do vedení střídající Šilon 1:0.My jsme se snažili o vyrovnání a snad největší šanci měl v poslední minutě Korytář ,ale jeho střelu  gólman domácích vyrazil na roh,ze kterého jsme již také nic nevytěžili a tak zápas lépe dopadl pro domácí.
SESTAVA : Kyzlink Jakub  - Duchovný Robin,Maška Josef "K" ,Blažek Ondřej,Urbánek Marek - Kopřiva František,Švihálek Martin,Kučera Martin,Korytář Jan - Pernica  Marek,Vašíček Luboš.
STŘÍDÁNÍ : 58.minuta Mikšovský Petr za Luboše Vašíčka
ŽK:36.minuta Pernica  Marek (protesty)