KŘENOVICE - VILÉMOVICE 5:3 (3:1)

05.06.2018 05:30
   Dalším hracím dnem 1.B třídy byla neděle 3.6.  a nás čekal zápas v Křenovicích, kde jsme ještě nehráli.Domácí jsme na podzim doma porazili, a tak jsme i v silně oslabené sestavě  chtěli znovu uspět.
                     Úvod tkání se nesl v náporu hostů ,kteří nám svou rychlostí a důrazem ,dělali starosti.My jme odpověděli střelou Kašpárka ,ale  gólman  domácích byl proti.V minutě 12 v narůstajícím tlaku domácích jsme poprvé inkasovali,když  po závaru v pokutovém území míč do vlastní sítě nešťastně tečoval kapitán Maška 1:0.Běžela minuta 16 a domácí Kübl vystihl naši rozehrávku a po samostatném úniku prostřelil Kyzlinka a zvýšil na 2:0.V minutě 21  se Kübl protáhl po pravé straně a jeho centr dopravil do naší sítě Světelský,který navýšil už na 3:0 pro domácí.Po takovém KO jsme jen těžko zvedali hlavu,ale v průběhu poločasu jsme hru vyrovnali a měli i šance ,ale ani Švihálek ani Opletal ve svých možnostech neuspěli.V minutě 34.jsme se dočkali i my,Švihálek si vyměnil míč s Azbayarem a střelou k tyči snížil na 3:1.O chvíli později jsme měli možnost ohrozit branku domácích z přímého kopu ,střelu Švihálka brankář domácích vyrazil a následná dorážka Lukáše Kučery šla mimo branku.V závěru poločasu se připoměli domácí,ale ani šance Kübla ,ani následná střela Borovského díky parádnímu zákroku Kyzlinka v síti neskončila.Poločas tak skončil dvoubrankovým náskokem domácích.
                Začátek druhé půle byl zcela v naší režii v minutě 46 přiklepl míč Opletal Švihálkovi,který  prostřelil domácího brankáře a snížil na 3:2.Běžela minuta 52 a po přihrávce Švihálka se parádně opřel do míče Kašpárek ,jeho střela se odrazila od  tyče a skončila v  domácí síti,což znamenalo srovnání na 3 : 3.Domácí se rychle otřepali a po naší chybě v rozehrávce se v minutě 56.dostal k míči Kübl ,který přehodil Kyzlinka a dal na 4:3 pro domácí.My jsme snažili o vyrovnání,Švihálek přiklepl Lukáši Kučerovi,který technickou střelou brankáře domácích nepřekonal.Domácí zase usilovali o zvýšení náskoku a vytvářeli si nebezpečné situace před naší brankou.Definitivní podobu výsledku dal v minutě 83 .Borovský,který po samostatném úniku prostřelil našeho brankáře a dal na 5:3.Závěr utkání si domácí již pohlídali a zaslouženě vyhráli.
 
SESTAVA : Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Maška Josef "K",Duchovný Robin,Vašíček Luboš - Kašpárek Michal,Opletal Petr,Randula Radek,Azbayar Azzaya - Kučera Lukáš,Švihálek Martin.
 
STŘÍDÁNÍ:83.minuta Široký Branislav za Petra Opletala.
 
 ŽK: 57.minuta Vašíček Luboš (faul)