KOTVRDOVICE - VILÉMOVICE 3:1 (2:1)

30.10.2011 00:00

SESTAVA S OHODNOCENÍM VÝKONU:

Urbánek 5

Vašícek 5 Kvasnovský 5 Fiala I 5Kucera M. 5 Šebela 6 Stupka 5 Školar 5 Mikšovský 4 Sedlarík 5 Eliáš 5

Strídali: Donnenberger – Sedlarík, Vašícek P. – Kucera

GÓLY: Sedlarík

NAJLEPŠÍ HRÁCI: Šebela 

HODNOCENÍ ZÁPASU TRÉNEREM:

Soupere jsme chteli prekvapit v herním rozestavení (3 – 4 - 2 – 1) kdy trojice ofensivních hrácu (Eliáš, Školar, Mikšovský) meli okamžite po ztráte míce napadat na souperove polovine a ostatní vytvorit hustý obranný blok na naší polovine hrište. Tato taktika se nám do 30. minuty darila plnit a souper nevedel jakým zpusobem se dostat pred naši bránu. Jejich silné stránky - míce za obranu byly eliminovány a duraz v osobních soubojích narážel na náš koncentrovaný blok. Bohužel po standartní situaci kdy souper vyrovnal se dostal na kone. V tuto chvíli jsme meli uhrát remízu do polocasu za každou cenu. Ve 44.minute po další standartní situaci a velkém závaru v malém vápne souper dotlacil míc podruhé do naší branky. Druhý polocas jsme zacali nekoncentrovaností a souper nás málem potrestal. Po asi deseti minutách jsme opet zacali více hrát a hlavne po standartních situacích jsme si vytvorili brankové príležitosti (3x nastrelená konstrukce brány). Zhruba od 60.minuty jsme prestali hrát a opet jsme zacali na hrišti více mluvit. Každý videl chybu na nekom jiném a celá koncentrace mužstva byla v háji. Toho souper dokázal využít po fatální chybe trenéra Vašícka. Od tohto okamžiku se zápas jen dohrával. Kotvrdovice byli spokojené a my vlastní nedisciplinovaností rozhození.