JEDOVNICE - VILÉMOVICE 6:3(4:3)

22.09.2014 18:56

Další kolo okresního přeboru jsme zajížděl v neděli 21.9. na hřiště do sousedních Jedovnic,kde jsme chtěli napravit naše zaváhání v minulém kole a předvést divákům ,že jsme fotbal hrát nezapomněli.
Od začátku utkání nasadili obě mužstva pekelné tempo a předváděli útočný fotbal.Akce střídala akci a šance si vytvořila obě mužstva.Gólově se ale první prosadili domácí.V minutě 10 po naší chybičce na levé straně hřiště centr domácích mířil do tyče a odražený míč do brány napálil domácí Borek 1:0.Běžela minuta 15 protiútok domácích zakončil nekompromisní střelou opět Borek 2:0.My jsme odpověděli nejlepším možným způsobem,Vorlický st se o minutu později uvolnil na malém prostoru a střelou z hranice pokutového území vymetl pravý horní roh branky domácích a snížil na 2:1.V minutě 18 se prosmýkl Vorlický st po pravé straně přihrál M.Mikšovskému a ten podél brankáře srovnal na 2:2.V minutě 22.Maroši poslal přesnou přihrávku na rozběhnutého Eliáše a ten křížnou střelou dokonal obrat v utkání 2:3.Domácí se ale nevzdávali a v minutě 25.zahrávali přímý kop,odražený míč se dostal k domácímu Gromskému a ten tvrdou střelou znovu srovnal krok 3:3.V minutě 33 byl vyloučen za faul na domácího útočníka obránce Stupka a tak jsme museli hrát o deseti.Domácí se snažili početní výhody využít a Hlaváček musel předvést dva super zákroky proti domácím útočníkům.V poslední minutě jsme chybovali ve středu hřiště a domácí z protiútoku postupovali dva na našeho brankáře a Vintr domácím zajistil jednogólový náskok 4:3.
V druhé půli se první ke slovu dostali domácí ,ale Hlaváček míč vyrazil na roh.V minutě 50 Vorlický st po úniku přihrával na Pernicu,ale ten se k zakončení nedostal.Domácí postupně přebírali otěže utkání a vytvářeli si šance k navýšení náskoku.V minutě 60 se po naší hrubé chybě dostal k míči Gromský a prostřelil našeho brankáře a navýšil náskok domácích na 5:3.V minutě 65.převzal míč ve středu hřiště domácí Borek a parádní střelou k tyči zvýšil již na 6:3.Domácí pak již kontrolovali průběh utkání a vytvořili si i další možnosti ,ale gólově se již neprosadili i tak slavili zasloužené vítězství.
SESTAVA:Hlaváček Filip-Stupka Jakub,Korytář Jan,Urbánek Marek,Kučera Martin-Eliáš Lumír,Maroši Jan "K" ,Vorlický Jiří st ,Mikšovský Michal-Vorlický Jiří ml,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ: 69.minuta Kašpárek Michal za Jana Korytáře
                75.minuta Urbánek Filip za Jiřího Vorlického ml.
ŽK:23.minuta Urbánek Marek (faul)
     80.minuta Kučera Martin (faul)
     83:minuta Maroši Jan (faul)
ČK: 33.minuta Stupka Jakub (faul)