JEDOVNICE - VILÉMOVICE 5:3 (3:2)

23.10.2016 00:00

V sobotu 22.10. jsme zajížděli k  derby utkání na hřiště Jedovnic a chtěli jsme napravit dojem z domácího  zápasu ,kde nám vítězství proklouzlo mezi prsty až v nepovedeném závěru utkání.

                          Začátek  zápasu vyšel lépe domácím , už v 6 minutě se u postranní čáry uvolnil Martin Tajnai a parádní střelou pod břevno otevřel skóre utkání 1:0.O chvíli později se u  lajny  znovu uvolnil Martin Tajnai ,přihrál Jandovi,který však na Urbánka nevyzrál.V minutě 15 jsme se dostali ke slovu i my  ovšem střelu Opletala zablokovali domácí.O minutu později pálil těsně nad Kučera.Běžela minuta 18 a po zmatku v našem pokutovém území se nejlépe orientoval domácí Borek ,který přízemní střelou  zvýšil na 2:0.O chvíli později na   Švihálkovu přihrávku jen těsně nedosáhl Štrajt.V minutě 24. se ocitl za našimi obránci Martin Tajnai  a střelou k bližší tyči navýšil náskok domácích už na 3:0.My jsme zbraně nesložili a i přes nepříznivý vývoj zápasu se snažili zvrátit jeho průběh.V minutě 31.potáhl míč Švihálek a technickou střelou orazítkoval k naší smůle spojnici břevna a tyče domácí branky.O pět minut později se po našem rohu  dostal k míči Maška,přiklepl ho  Opletalovi a ten střílel  těsně nad.V minutě 36 se domácí po naší chybě dostali do šance,ale Urbánek předvedl parádní zákrok.O minutu později Kasálek našel dlouhým nákopem Zmeka,který unikl všem a křížnou střelou mířil přímo k tyči  3:1.Běžela minuta 40 , Opletal vyslal do úniku Zmeka,který využil svou rychlost a přesnou střelou snížil na 3:2.Poločas tedy skončil těsným vedením pro domácí.
                                Druhá půle  začala lépe pro nás, když byl v minutě 50  před pokutovým územím faulován Štrajt ,míč si postavil Kasálek ,který nádhernou střelou přes zeď trefil přímo do šibenice a srovnal na 3:3.Běžela minuta 59 a Janda převzal míč před naším pokutovým územím,našel Blatného ,který střelou k bližší tyči znovu dostal domácí do vedení 4:3.V minutě 68.domácí zahrávali přímý kop ,ale Urbánek střelu za pomocí břevna vyrazil na roh. Běžela minuta 70  a Kasálek byl za faul na unikajícího  domácího hráče vyloučen.I v deseti jsme se snažili o vyrovnání ,ale do vážnějších šancí se nám dostat nepovedlo.V minutě 82 po faulu v našem pokutovém území,zahrávali domácí pokutový kop ,ale Urbánek skvělým zákrokem  míč vyrazil.Těsně před koncem  utkání domácí Borek přesnou střelou dal na 5:3 a dal tím konečnou podobu výsledku zajímavého zápasu,který zvládli lépe domácí.  
SESTAVA : Urbánek Jiří - Korytář Jan,Maška Josef "K",Duchovný Robin - Dornay Jan,Opletal Petr,Kučera Martin,Urbánek Marek - Švihálek Martin,Kasálek Martin,Štrajt Petr.
STŘÍDÁNÍ :28.minuta Zmeko Ondřej za Jana Dornaye
                 53.minuta Eliáš Lumír za Marka Urbánka 
                 77.minuta Kašpárek Michal za Ondřeje Zmeka 
                 87.minuta Vašíček Luboš za Petra Štrajta
ŽK: 82.minuta Duchovný Robin (faul)
ČK: 70.minuta Kasálek Martin (faul)