JEDOVNICE - VILÉMOVICE 4:1 (3:1)

14.10.2015 05:44

V neděli 11.10 jsme zajížděli na zápas do Jedovnic,kde nás čekalo derby s místním týmem a po domácí remíze jsme chtěli v tomto zápase uspět .

          Zápas pro nás začal nadějně a hned v minutě 2 se dostal do dobré šance Gross ,mířil však nad.Domácí postupně přebírali aktivitu a v minutě 9 se po naší chybě dostal k míči domácí Borek ,který  střelou z blízka prostřelil našeho brankáře 1:0.Běžela minuta 13 dlouhý nákop  Bartoše našel domácího Tajnaie a ten střelou k tyči dal na 2:0.V minutě 20 domácí zahrávali  roh ,na který si naběhl Galita a pravačkou poslal míč pod břevno 3:0.Po této dvacetiminutovce jsme se otřepali a snažili se zvrátit výsledek utkání .Běžela minuta 26.a my měli možnost zahrávat roh míč si vzal Korytář ,na jeho centr si naskočil Gross a hlavou snížil na 3:1.V minutě 31 se uvolnil na levé straně hřiště Pernica a poslal míč na nabíhajícího Korytáře,který trefil tyč.O dvě minuty později se ocitl v dobré pozici Pernica ,mířil však nad.V samotném závěru první půle měli ještě dobré příležitosti Gross a Duchovný,ale k naší smůle je neproměnili.Poločas tedy skončil dvoubrankovým vedením   pro domácí.
           Druhý poločas jsme chtěli pokračovat ve hře,kterou jsme produkovali v závěru první půle,ale přišla minuta 50.a náš faul v pokutovém území na unikajícího  Borka a byla z toho penalta,míč si postavil domácí kapitán Pernica a bezpečně ji proměnil 4:1.Od této chvíle domácí kontrolovali průběh utkání a mi se těžko dostávali do šancí, za zmínku stojí snad jen střely Korytáře a P.Mikšovského ,které šly nad.V minutě 78 neproměnil svou velkou příležitost domácí Tajnai ,ale i přesto si domácí závěr utkání pohlídali  a dotáhli ho do vítězného konce. 
SESTAVA:Kyzlink Jakub - Štrajt Petr,Blažek Ondřej,Maška Josef,Vašíček Luboš - Eliáš Lumír "K",Duchovný Robin,Kučera Martin,Gross Miroslav - Pernica Marek,Korytář Jan.
STŘÍDÁNÍ:60.minuta Mikšovský Petr za Luboše Vašíčka 
PŘIPRAVENI:Fiala Jiří,Kopřiva František,Mikšovský Petr,Kašpárek Michal,Urbánek Filip.
ŽK: 55.minuta Pernica Marek (faul)