JEDOVNICE - VILÉMOVICE 2:3 (1:1)

25.09.2017 07:41
 V sobotu 23.9. bylo na řadě další utkání soutěže a to derby utkání v Jedovnicích ,kde se nám ještě vyhrát nepodařilo.
                        Zápas začal za velmi vydatného deště,ale oběma mužstvům to nevadilo a předváděli pohlednou útočnou hru.Do první šance se dostali domácí,ale z přímého kopu mířili nad.My jsme odpověděli střelou Kašpárka ,se kterou si domácí brankář poradil.Do  úniku se prodral také Švihálek,ovšem kličku brankáři udělal moc dlouhou a tak se k zakončení již nedostal.V minutě 19 vystihl Jarůšek domácí rozehrávku,udělal kličku i brankáři a do prázdné branky otevřel skóre zápasu 0:1. V dobré šanci se objevil i Kašpárek,ale přízemní střelou brankáře domácích nepřekonal. Brankáře domácích vylekal i přetažený centr Vašíčka,který nakonec z velkou námahou musel odvrátit  na roh.Domácí se ke konci prvního poločasu postupně také dostávali do dobrých šancí.Běžela minuta 42,kdy domácí v našem pokutovém území udělali pořádný závar a tečovaný míč doklepl do naší branky Blatný a srovnal 1:1. V samotném závěru domácí orazítkovali ještě tyč,do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.
              Druhá půle začala šancí Jarůška ,který se probil do pokutového území ,ale domácí brankář střelu vyrazil.Za chvíli to zkoušel z úniku Švihálek mířil však těsně mimo.Postupem času si domácí také  vytvořili šance,ale gólově se prosadili až v minutě 59,když si na roh naběhl Juránek  a hlavou rozvlnil síť naší branky 2:1.My jsme odpověděli střelou Švihálka ,ale šla těsně vedle.Srovnat se nám povedlo až v minutě 76.z přímého kopu,tvrdou přízemní střelou Jarůška 2:2.Rozpoutal se boj o vítěze utkání nutno dodat ,že domácí měli  více příležitostí k tomu ,aby šli do vedení.V minutě 86 jsme zastavili domácího hráče v našem pokutovém území v rozporu z pravidly a byla z toho penalta,ale domácí Lehotský ji nevyužil  ,střela pouze orazítkovala naši tyč.V samotném závěru v minutě 89 se po autu Opletala a tečované přihrávce Azbayara dostal k míči Kučera a hlavou  trefil naši premiérovou výhru na Jedovnickém trávníku 2:3 a my si připsali důležité tři body.
 
SESTAVA : Kyzlink Jakub - Vašíček Luboš "K",Kasálek Martin,Pernica Marek,Duchovný Robin-Kučera Martin,Opletal Radek,Randula Radek,Kašpárek Michal - Jarůšek Tomáš,Švihálek Martin.
 
 
 
STŘÍDÁNÍ:66.minuta Azbayar Azzaya za Michala Kašpárka
 
 
PŘIPRAVENI:  Semrád Jiří,Kučera Lukáš.
 
 
   ŽK:63.minuta Kasálek Martin (faul)
         69.minuta Randula Radek (protesty)
         84.minuta Jarůšek Tomáš (protesty)
         86.Minuta Vašíček Luboš (faul)