JEDOVNICE B - VILÉMOVICE B 2:2 (1:1)

07.04.2012 19:39

První poločas měl více ze hry soupeř ale nebezpečnejší šance mělo naše mužstvo.Do vedení jsme šli po pěkné kombinační akci ve 42.minutě když zakončoval Vašek Šindelář.Domácí srovnali před poločasem,když po hrubé chybě ve středu hřiště se míč odrazil do brejku soupeři,kterého jsme museli faulovat před vápnem.Následoval přímý kop,který golman vyrazil do boku,ale dobíhající hráči soupeře ho dotlačili do branky.

Druhý poločas jsme začali opět dobře.Když po deseti minutách po rychlém útoku zakončoval Ondra Kučera na 2:1.Jedovničtí začali více tlačit,ale jejich hra byla bez efektu.Dobře jsme bránili.Až patnáct minut před koncem odpískal rozhodčí penaltu na pokyn pomezního laika,za údajný faul  golmana,kterou soupeř proměnil.Do konce se již stav nezměnil.

Musím pochválit nasazení a bojovnost našeho mužstva.