ČERNÁ HORA - VILÉMOVICE 4:0 (2:0)

30.08.2016 22:27

 Poslední srpnovou neděli jsme zajížděli na horkou půdu do Černé hory a chtěli jsme  konečně naplno bodovat ,ale úkol  to byl nelehký.

               Úvod zápasu vyšel lépe domácím a již v 5.minutě se po našem nedůrazném odkopu dostal k míči  Čech  a obstřelil našeho brankáře Kyzlinka 1:0.My jsme se nepříznivý úvod zápasu snažili zvrátit a v minutě 11.Eliáš nacentroval na Pernicu,který si míč zpracoval ,ovšem na domácího brankáře nevyzrál.O dvě minuty později Švihálek rozehrál přímý kop a Pernica mířil těsně nad.Běžela minuta 20 a proti domácí šanci zasáhl skvěle Kyzlink.V minutě 30  Domácí rozehráli přímý kop ,Kyzlink míč vyrazil a u odraženého míče byl první domácí Mazal a zvýšil na 2:0.Těsně před koncem první půle se k dobré střele dostal Eliáš brankář domácích byl na místě.Poločas skončil lépe pro domácí.
                      Druhý poločas jsme se snažili otočit vývoj utkání ,ale hra se nám nedařila a do vážnějších  šancí jsme se nedostali.V mnutě 55.po nepřehledné situaci zahrál jeden z našich v pokutovém území rukou a z nařízené penalty zvýšil domácí Čech už na 3:0.Běžela minuta 62  a  domácí Mazal z přímého kopu parádní střelou dal na 4:0.Domácí si po tom zbytek zápasu ohlídali ,nutno říct ,že byli aktivnější a do vážnější šance nás nepustili a zaslouženě vyhráli.
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Duchovný Robin,Maška Josef,Blažek Ondřej,Korytář Jan - Domay Jan,Kasálek Martin,Švihálek Martin,Eliáš Lumír-Štrajt Petr,Pernica Marek "K".
STŘÍDÁNÍ: 41.minuta Mareček Lukáš za Martina Kasálka
                46.minuta Kašpárek Michal za Robina Duchovného
                66.minuta Vašíček Luboš za Petra Štrajta.
ŽK:61.minuta Korytář Jan  (faul)