ČEBÍN - VILÉMOVICE 2:1 (0:0)

07.11.2016 22:22

    Poslední  zápas podzimu jsme jeli v sobotu 4.11. odehrát do Čebína  a chtěli jsme potvrdit dobrý výkon z minulého týdne a i z venku dovézt nějaký bod.Úvod zápasu byl v režii domácího týmu.který si vypracoval dvě velmi dobré příležitosti ,v té první po dobře zahraném rohu dokonce orazítkovali břevno,druhá šance šla jen těsně mimo naší branky.My jsme odpověděli spoluprací dua Švihálek - Dornay, ovšem zakončit jejich pohlednou akci se ani jednomu nepodařilo.V minutě 20  se ocitli v šanci domácí ,ale Urbánek reflexivním zákrokem míč vytáhl.Běžela minuta 30 a ve středu pole vybojoval míč Opletal a jeho tvrdá střela však šla těsně mimo.O chvíli později Opletal centroval  a na míč jen těsně nedosáhl Pernica.Naše největší šance na vstřelení branky se odehrála v minutě 35.Švihálek přihrál rozběhnutému Korytářovi,ten našel volného Opletala jeho dorážku ,ale z prázdné branky vykopl domácí obránce.V závěru domácí po dobře rozehraném rohovém kopu trefili břevno.Poločas tedy skončil bez branek.

      Druhou půli začali lépe domácí  a hned v minutě 49 se ocitl za našimi obránci Sokol a zblízka tvrdou střelou pod břevno otevře skóre zápasu 1:0.Domácí pokračovali v náporu  a my  jsme  si nedokázali vytvořit žádnou větší příležitost.Běžela minuta 69 a po naší chybě se do stali domácí až před Urbánka ,kterého přízemní střelou překonal Gaži a zvýšil náskok domácích na 2:0.  O dvě minuty později se nám podařilo snížit ,když se po centru Korytáře trefil Opletal a dal na  2:1.My jsme  snažili o vyrovnání,ale domácí byli v obrané fázi velmi pozorní a do nějaké větší šance nás nepustili a tak si těsné vedení udrželi a zvítězili.
SESTAVA : Urbánek Jiří - Maška Josef "K",Kasálek Martin,Duchovný Robin - Mareček Lukáš,Opletal Petr,Štrajt Petr,Dornay Jan - Pernica Marek,Korytář Jan,Švihálek Martin.
STŘÍDÁNÍ: 66.minuta Blažek Ondřej za Lukáše Marečka
                 81.minuta Kašpárek Michal za Jana  Dornaye
PŘIPRAVENI:Vašíček Luboš,Urbánek Marek.
ŽK:33.minuta Pernica Marek (faul)
     37.minuta Švihálek Martin (protesty)
     86.minuta Blažek Ondřej (faul)