ČEBÍN - VILÉMOVICE 1:1 (1:0)

03.11.2017 06:56

 

                      V neděli 29.10. jsme měli sehrát další utkání 1.B třídy v Čebíně,ale kvůli silnému větru to nešlo a tak bylo utkání přeloženo na úterý 31.10. ve 20 hodin do Blanska na hřiště s umělou trávou.
             Začátek zápasu byl opatrný obě mužstva jako by si zvykala nejen na umělou trávu tak na umělé osvětlení.Do první šance jsme se dostali my,když Kučera vyslal do úniku Jarůška,který v pokutovém území našel přihrávkou Opletala,ale ten mířil nad. O chvíli později se Švihálek uvolnil na pravé straně hřiště ,přihrál Jarůškovi a ten tísněn střílel nad.Běžela minuta 30 a znovu tu byl Švihálek ,který si udělal prostor tentokrát na levé straně hřiště ,dal do běhu Jarůškovi a ten mířil těsně mimo.V minutě 35 Kasálek rozehrál přímý kop na Švihálka ,ale jeho střela šla také nad.I  když jsme měli v první půli více ze hry tak nám závěr nevyšel a v minutě 44. domácí rozehráli přímý kop do našeho pokutového území,kde nejvýše vyskočil Šíp a hlavou otevřel skóre zápasu 0:1.Poločas bohužel  pro nás skončil velmi smolně .
                  Úvod druhé půle vyšel lépe nám a  v minutě 51.jsme rozehrávali přímý kop,míč si postavil Kasálek a jeho centrovaný míč si do vlastní branky  srazili hostující obránci 1:1.Běžela minuta 54 a v pokutovém území domácích byl zastaven nedovoleně Švihálek a byla z toho penalta,kterou Polus k naší smůle neproměnil .Po těchto akcích se hra vyrovnala a domácí se také dostávali do šancí ,ale naštěstí se nám je podařilo ubránit.Naše největší šance se odehrála v minutě 74.když Švihálek poslal přesnou  podélnou přihrávku Azbayarovi,který mířil v dobré pozici nad.Závěr utkání byl velmi nervózní, mnoho fotbalové krásy k vidění nebylo a tak se obě mužstva musela na konec spokojit s remízou.   
 
 
 
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Kasálek Martin,Randula Radek,Duchovný Robin - Kašpárek Michal,Opletal Petr,Polus Jiří,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin "K",Jarůšek Tomáš.
 
 
 
PŘIPRAVENI: Urbánek Filip,Široký Branislav,Vašíček Luboš.
 
 
 
       ŽK:48.minuta  Kasálek Martin  (protesty)
             48.minuta  Švihálek Martin (protesty)
             80.minuta  Kučera Martin (faul)
             82.minuta  Kašpárek Michal(faul)   
                      V neděli 29.10. jsme měli sehrát další utkání 1.B třídy v Čebíně,ale kvůli silnému větru to nešlo a tak bylo utkání přeloženo na úterý 31.10. ve 20 hodin do Blanska na hřiště s umělou trávou.
             Začátek zápasu byl opatrný obě mužstva jako by si zvykala nejen na umělou trávu tak na umělé osvětlení.Do první šance jsme se dostali my,když Kučera vyslal do úniku Jarůška,který v pokutovém území našel přihrávkou Opletala,ale ten mířil nad. O chvíli později se Švihálek uvolnil na pravé straně hřiště ,přihrál Jarůškovi a ten tísněn střílel nad.Běžela minuta 30 a znovu tu byl Švihálek ,který si udělal prostor tentokrát na levé straně hřiště ,dal do běhu Jarůškovi a ten mířil těsně mimo.V minutě 35 Kasálek rozehrál přímý kop na Švihálka ,ale jeho střela šla také nad.I  když jsme měli v první půli více ze hry tak nám závěr nevyšel a v minutě 44. domácí rozehráli přímý kop do našeho pokutového území,kde nejvýše vyskočil Šíp a hlavou otevřel skóre zápasu 0:1.Poločas bohužel  pro nás skončil velmi smolně .
                  Úvod druhé půle vyšel lépe nám a  v minutě 51.jsme rozehrávali přímý kop,míč si postavil Kasálek a jeho centrovaný míč si do vlastní branky  srazili hostující obránci 1:1.Běžela minuta 54 a v pokutovém území domácích byl zastaven nedovoleně Švihálek a byla z toho penalta,kterou Polus k naší smůle neproměnil .Po těchto akcích se hra vyrovnala a domácí se také dostávali do šancí ,ale naštěstí se nám je podařilo ubránit.Naše největší šance se odehrála v minutě 74.když Švihálek poslal přesnou  podélnou přihrávku Azbayarovi,který mířil v dobré pozici nad.Závěr utkání byl velmi nervózní, mnoho fotbalové krásy k vidění nebylo a tak se obě mužstva musela na konec spokojit s remízou.   
 
 
 
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Kasálek Martin,Randula Radek,Duchovný Robin - Kašpárek Michal,Opletal Petr,Polus Jiří,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin "K",Jarůšek Tomáš.
 
 
 
PŘIPRAVENI: Urbánek Filip,Široký Branislav,Vašíček Luboš.
 
 
 
       ŽK:48.minuta  Kasálek Martin  (protesty)
             48.minuta  Švihálek Martin (protesty)
             80.minuta  Kučera Martin (faul)
             82.minuta  Kašpárek Michal(faul)