ČEBÍN - VILÉMOVICE 0:2 (0:0)

04.09.2018 23:44
   V neděli 2.9. nás čekal další soutěžní zápas a my odjížděli do Čebína ,kde se nám dlouho nepodařilo vyhrát a tak jsme chtěli tuto nepříznivou bilanci napravit
                           Úvod utkání byl velmi nervózní z ,obou stran jsme viděli řadu nepřesností a řečeno tenisovou terminologií nevynucených chyb, hra se proto odehrával spíše ve středu hřiště.Přibližně po čtvrthodině hry  jsme to byli první my kdo se dostal  do šance ,ale po rohu Azbayara  Opletal tečovanou střelou brankáře domácích nepřekonal.Domácí odpověděli akcí Struhaříka ,který míč přihrával  do naší šestnáctky ,ale nenašel adresáta.V minutě 25 unikl po křídle Kuropata ,který přesnou přihrávkou našel Azbayara,ale jeho dorážku vyrazil na roh domácí brankář.O pět minut později to byl Opletal ,který vybojoval míč ve středu pole ,všiml si nabíhajícího Kuropaty,ten se svou rychostí zbavil domácích obránců,ale jeho křížnou střelu domácí brankář lapil.Domácí se v závěru poločasu také dostali ke slovu,ale Struhařík v dobré pozici střílel nad.Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.
                           Druhá půle začala akcí Kuropaty ,který přiťukl Opletalovi ,ale jeho střela šla mimo.Po naší úvodní šanci se hra odehrávala zase spíše mezi šestnáctkami.Domácí hráli velmi důrazně a nedávali nám moc prostoru.V minutě 62.se v dobré příležitosti ocitl domácí Zeman,ale Kyzlink byl na místě.Běžela minuta 69 když byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Bohatec a nám se naskytla více než dvatcetiminutová přesilovka .O chvíli později se v dobré pozici ocitl Marek Pernica,mířil ,ale těsně mimo.V minutě 73.se Opletal z míčem u nohy doslova probil přes tři domácí hráče, našel Jarůška ,který střelou k tyči překonal domácího brankáře a poslal nás do vedení 0:1. O několik minut později se skvěle uvolnil Heger ,našel Kuropatu,který nasměroval finální přihrávku na Lukáše Pernicu,ale jeho střela jen o centimetry minula tyč domácí branky.V minutě 84.Heger vybojoval míč ve středu hřiště přihrál Opletalovi ten Kuropatovi,jenž přesně našel Jarůška,který svým druhým gólem v utkání  zpečetil naši výhru 0:2.Závěr zápasu jsme si již pohlídali a  připsali si cenné vítězství.
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Pernica Marek,Siegl Patrik, Maška Josef "K",Duchovný  Robin - Kučera Martin (57.minuta Jarůšek Tomáš),Opletal Petr,Randula Radek,Heger Tomáš,Azbayar Azzaya (59.minuta Pernica Lukáš) - Kuropata Radomír(87.minuta Urbánek Filip).