BABICE - VILÉMOVICE 4:1 (4:0)

08.08.2012 22:06

                 Na poslední přípravný duel jsme zajeli k účastníkovi okresního přeboru Brno venkov týmu Babic.Utkání se hrálo za velkého horka a chyběli nám někteří klíčoví hráči kvůli zranění.
                 Začátek utkání nám vyšel celkem dobře už v 5. minutě zahrával trestný kop M.Mikšovský brankář vyrazil a nová posila z Ostrova Mirek Gross napálil odražený balón do tyče.Po této akci nás začali domácí přehrávat , my jsme dělali chyby v defenzivě a soupeř nás za to trestal gólově. V první půli celkem čtyřikrát.
                 O přestávce musel náš trenér hráčům důrazně domluvit jelikož jsme hráli bez nasazení,pohybu, neobsazovali jsme hráče, vázla i kombinace.
                   Do druhé půle jsme vstoupili již lépe a také se nám podařilo skórovat M.Mikšovský potáhl míč dal pod sebe na nabíhajícího Grosse a ten napálil přesně k tyči. Pokračovali jsme v zlepšeném výkonu vytvořili si šance, ale branku už jsme nedali.Připrava to byla cenná,protože s výkonem ,který jsme předvedli v prvním poločase bychom v okresním přeboru určitě neuspěli.