BABICE NAD SVITAVOU - VILÉMOVICE 5:2 (4:1)

09.05.2017 06:39
V neděli 7.5. nás čekal další těžký soupeř a to na jejich hřišti tým Babic, který se nám u nás na podzim porazit nepodařilo.
             Úvod zápasu pro nás začal smolně a už 7,minutě se zranil Blažek a musel střídat.Běžela minuta 12 a domácí zahrávali z pravé strany hřiště dlouhý aut až před naši branku,tam se v nastalém zmatku nejlépe orientoval Hruška a zblízka překonal Urbánka 1:0.Domácí gól nabudil a pokračovali v náporu.V minutě  17.zahrávali přímý kop, ten opět způsobil pořádný závar v naší šestnátce , tentokrát byl u míče první domácí Doležel a dal   na 2:0.O šest minut později se po našem zaváhání dostali k míči domácí a rozehráli pohlednou akci na jejímž konci byl Malíř a přesnou střelou zvýšil na  3:0.Běžela minuta 26, domácí  znovu rozehráli rychlou akci,kterou přesnou trefou zakončil Doležal  a skóre navýšil na už hrozivých 4:0.V minutě 32.jsme se dostali ke slovu také my ,Pernica našel hlavou rozběhnutého Opletala ,který technickou střelou snížil na 4:1.V samotném závěru první půle stříleli nebezpečně Azbayar i Švihálek,ale neuspěli.Poločas tedy vyzněl jasně pro domácí.
              V druhém poločase jsme chtěli napravit ,nepříjemný dojem z první půle.V minutě 58 pálil nebezpečně Švihálek.O chvíli později se v nebezpečné šanci ocitli domácí ,ale Urbánek ji nadvakrát zneškodnil.Běžela minuta 66.a Azbayar se protáhl po pravé straně hřiště,dostal se do pokutového území,přihrál Grossovi,který střílel těsně mimo.V minutě 69 sehráli dobrou kombinační akci Gross s Opletalem,který ji přesnou střelou zakončil a snížil na 4:2.Definitivní podobu výsledku dali domácí v 82.minutě ,kdy na konci jejich akce byl Malíř,který tvrdou střelou k tyči dal na 5:2.V samotném závěru byl ,ještě vyloučen Mareček a tak jsme dohrávali v deseti .Domácí si konec zápasu pohlídali a zaslouženě vyhráli .
 
SESTAVA:Urbánek Jiří - Blažek Ondřej,Maška Josef"K",Korytář Jan,Duchovný Robin - Švihálek Martin,Opletal Petr,Randula Radek,Kučera Martin- Pernica Marek,Gross Miroslav.
 
STŘÍDÁNÍ:7.minuta Azbayar Azzaya za Ondřeje Blažka
                   54.minuta Mareček Lukáš za Jana Korytáře
                   88.minuta Vašíček Luboš za Marka Pernicu.
 
ŽK:50.minuta Korytář Jan (faul)
      76.minuta Randula Radek(faul)
ČK 88.minuta Mareček Lukáš (nesportovní chování)