BABICE NAD SVITAVOU - VILÉMOVICE 4:1 (1:1)

22.08.2018 13:08
   V neděli 19.8. pokračovala 1.B třída dalšími zápasy druhého kola a my odjížděli do Babic ,kde se nám sice loni podařilo vyhrát,ale domácí bývají doma tradičně velmi silní.
                              Domácí začali utkání lépe  a již  z první útočné akce vytvořili takový závar,že míč směřující do branky musel na  poslední chvíli ve spolupráci s brankářem Kyzlinkem odkopnout do bezpečí  Vašíček.Domácí pokračovali v aktivitě a v dobrých příležitostech se ocitli Tajnai i Kučera ,ale naštěstí  míč do naší branky nedopravili.Nám chyběl do slibné příležitosti vždy poslední krok a to přesná finální přihrávka.Domácí obranu svými úniky zaměstnával  rychlík Kuropata,který  své přihrávky adresoval do pokutového území,ale bohužel jsme je nevyužili.V minutě 28 domácí rozehráli rychlou akci,kterou po levé straně potáhl Ondrášek,přesnou přihrávkou našel Kučeru,pro něhož nebylo problémem dopravit míč do naší branky 1:0.Nám se podařilo vyrovnat o minutu později, Kuropata se prosmýkl mezi domácími obránci ,jeho střelu z úhlu brankář Míček vyrazil a míč pohotově dorazil do branky Heger 1:1.Do poločasu domácí ještě několikrát zahrozili a jednu z akcí opět na poslední chvíli hasila dvojice Vašíček - Kyzlink.V samotném závěru první půle ještě Kyzlink vytěsnil střelu domácího Tajnaie.V poločase utkání tedy panoval nerozhodný stav.
                         Druhá půle začala naším přímým kopem,míč si postavil Kasálek ,ale jeho střelu brankář domácích vyrazil.V minutě 55. domácí využili naše zaváhání  v rozehrávce,k míči se dostal Tajnai a technickou střelou umístil míč přímo do šibenice 2:1.I když jsme se snažili o vyrovnání tak se nám hra nedařila tak jak jsme si představovali, naopak byli to domácí ,kteří od vedoucí branky byli lepším týmem.Běžela minuta 78 ,když Tajnai po své akci vybídl přesnou přihrávkou ke skórování Malíře,který nabídnutou šanci využil a navýšil náskok domácích na 3:1.Za nás to zkoušel střelou Heger,ale svou střelou brankáře domácích nepřekvapil.Kyzlink zase  musel likvidovat sólo domácího Malíře.Možnost snížit měl po rohu Marek Pernica,ale jeho hlavička neměla potřebnou razanci ani přesnost.V minutě 88. po akci domácího Kučery znovu skóroval hlavou střídající Malíř,který upravil na konečných 4:1.Domácí si závěr pohlídali a zaslouženě vyhráli.
 
SESTAVA : Kyzlink Jakub -  Pernica Marek,Maška Josef "K",Kasálek  Martin,Vašíček Luboš - Kučera Martin,Siegl Patrik, Randula Radek ( 77.minuta Urbánek Filip) ,Heger Tomáš - Pernica Lukáš (85.minuta Mikšovský Petr),Kuropata Radomír.