Kniha návštěv

fotbalové programy - zpravodaje

jaaggi | 23.07.2015

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu TJ Vilémovice sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

porazí

hell | 28.09.2012

nastopí proti letovicím jiří vorlický ,

pozdrav

Ostrožská Lhota | 10.11.2011

Hezký pozdrav do Vilémovic posílají:https://www.staripani.717.cz/

krásný víkend

Marcela | 28.06.2010

Dobrý den. Chtěla bych Vám za celou Pohromu poděkovat. Byly jsme u Vás poprvé,ale doufám,že ne naposled. Organizace klapala,soupeřky byly fajn,jídla a pití spousta. K tomu velmi milí a ochotní místní nadšenci a pomocníci. Přeji Vám spoustu sil do dalších,nejen fotbalových aktivit. Zdravím toho pána,který si se mnou v neděli ráno povídal,jméno neznám,ale má malou,bílou psí slečnu a bydlí někde blízko hřiště. Takže ještě jednou dík a za rok se snad uvidíme.

Pěkné

Franta - Keňa | 21.04.2010

Jen tak dál, hlavně vydržte !!!

fanda

julík | 18.04.2010